nakliyat
ALFA COAT
Tır-Dorse Kaplama

Tır-Dorse Kaplama
 

Tır-Dorse kaplama aynı zamanda tır giydirme işlemi olarak da bilinmektedir. Tur üzerinde reklam vermek isteyen firmalar tarafından çok sık tercih edilmesinin yanında avantajları bulunur. Çok hızlı sonuç vermesi de önemli avantajlar arasında yer almaktadır. Tır üzerinde yer alan baskıların çok büyük olması, beraberinde dikkat çekici konuma gelmesini sağlar. Hedef kitleye çok rahat bir şekilde ulaşma noktasında önemli bir adım olarak ifade edilir.

Eğer ki Tur üzerinde reklam vermek isterseniz siz de bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Reklam şirketleri, hedef kitlelerine çok kısa süre içinde erişmek adına bu tarz hizmetleri değerlendirmek isterler. Aynı zamanda görüntü çok büyük olduğu için reklam emeline daha rahat ulaşır. Tur üzerine yapılacak reklam giydirmesi, her zaman olumsuz sonuç vererek kişilerin aklında kalıcı olur.

Sürekli olarak gezen bir reklamı olmasını isteyen şirketler, bu yöntemi tercih eder. Tır kaplama konusunda tercih edilecek olan firmanın çok önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Tasarımların bu noktada, firmanın geleceğini etkileyen bir yönü vardır. Tasarım ekibi tecrübeli ve güçlü ise, tır giydirme şirketinin avantajı çok fazla demektir.

Tırın üzerine yapılacak olan baskı çok yüksek çözünürlüğe sahip olan makinalar aracılığı ile yapılması halinde alınan sonuç çok daha verimli olur. Rengin canlı olması yanında görüntü kalitesinin de iyi olması için doğru bir firma ile anlaşmak gerekir.

Tır Kaplama
Tır kaplama süreci bitmesi ardından, araç teslim aldıktan sonra kaplanan malzemesinin tamamen kuruması beklenir. Malzeme yüzeye tamamı ile yapışması için 2 hafta gerekir. Bu süreçte aracın yıkatılmaması şarttır. Aşındırıcı özelliği olan temizlik malzemeleri, solvent içki içeren temizlik ürünlerinden uzak durulması önemlidir.

Eğer, basınçlı su ile yıkama işlemi yapılacaksa çok dikkatli olmak, baskı pompası 90 derecelik açı ile tutularak su püskürtmek gerekiyor. Kaplama kenarına direkt su püskürtmek doğru bir adım olmaz. Bunlara dikkat etmeniz halinde kaplama malzemenin kullanılması olası olur.

Tır giydirme
Tır giydirme konusunda bilgi almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle tır üzerine reklam vermek isteyen kişiler ve kurumlar tarafından çok sık tercih edilir. Güvenilir bir firma ile anlaşmak son derece önemli bir unsur olarak ifade edilmelidir. Günümüzde, reklam verenler, hedef kitleyi bulma noktasında geleneksel yöntemleri de tercih eder. Şirket araçlarının üzerinde uzman grafikerler aracılığı ile tasarlanan görsel giydirme işlemleri yapılabilmektedir.

Dorse, taşımacılık sektöründe çok sık duyulan bir terimdir. Taşıma araçlarının arka kasalarına verilen isim olduğunu söylemek gerekiyor. Aynı zamanda treyler olarak da geçer. Amerika’da üretilen Dorsey Trailers ismi verilen treylerin marka ismidir. Dorse kelimesinin kullanım kolaylığı, treyler yerine tercih edilmesine neden olmaktadır.

Tır dorse giydirme işlemlerinde sizlere verdiğimiz bilgiler üzerinden değerlendirme yaparak hizmet almanız halinde avantaj elde edebilirsiniz. Güvenilir bir firma ile anlaşmak, sürecin büyük bölümünü tamamlamak anlamına gelmektedir. Bu noktada bilgi almak için bizi takip edin.

Dorse ve Tır kaplama reklamları
Trafikte bulunan araçlar, aslında çok etkili bir reklam alanıdır. Günümüzde de reklam verenler tarafından Tır-Dorse reklam için tercih edilir. Büyük alana sahip olmaları güvenirliği ön plana çıkarmaları gibi unsurları vardır. Tüm bunlar, tercih edilebilirlik noktasında onları ön plana çıkartır.

Genellikle reklam kiralama hizmeti şeklinde olur. Tır, geniş olan alanı yani doresesini reklam için reklam verenlere belli bir süreliğine kiralar. Bunun haricinde farklı yöntemler de tercih edilebilir. Bilgi almak adına hemen bizimle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz.

Dorse ve tır kaplama reklamları konusunda bilgi almak ve merak ettikleriniz, sizlere yazılarımız üzerinden aktarılmaktadır. Kaplama yöntemleri için farklı seçenek ve tercihleriniz olabilir.  Bu konularda bilgi aldıktan sonra hizmet almanız büyük oranda avantaj sağlayacaktır. Bu nedenle sitemizi takip etmenin pek çok avantajı bulunmaktadır.

Tır Dorse Reklam Giydirme
Tır Dorse reklam giydirme, tır şirketlerinin tercih ettiği bir yöntemdir. Çok sayıda tıra sahip olan şirketler, trafikte çok güçlü bir etki alanına sahiptir. Bunun ana nedeni ise büyük olmalarıdır. Tırlar insanların çok fazla ilgisini çeker.  Bu nedenle üzerinde reklam olması, reklamın da ilgi alanına girmesine neden olacaktır.

Reklamın hedef kitleye daha net bir şekilde ulaşması için doğru bir şekilde aktarılması gerekir. Bu da logo ve alt metin ile alakalı bir durumdur. Eğer metin kullanıcıya direkt olarak ulaşır ise, süreç daha hızlı ilerler. En güvenilir reklam veren firmaları bulmak da bu noktada tır şirketleri için önemlidir.

Tır-dorse kaplama süreçlerinde bilgi almak adına sitemizde yer alan yazıları okumaya devam edebilirsiniz. Kaplama veya giydirme süreçleri hakkında sizlere önemli bilgiler verdik. Bunlar ışığında siz de eğer tır sahibi iseniz, yukarıda bilgiler üzerinden değerlendirme yapmanız söz konusudur. Doğru bir işlem yapmak, doğru bir süreç izlemek ve güven veren alanda hizmete devam etmek adına yazılarımızı takip edin.

Paylaş:
Yorumlar
Yorum Yap
CAPTCHA Image