Hakkımızda

ALFA COAT HAKKINDA

2000’den beri yapı ve yalıtım sektöründeki engin tecrübesiyle faaliyet gösteren ALFA COAT alanında uzman ekibi ve müşteri odaklı perspektifiyle hizmet vermeye devam etmektedir. ALFA COAT; yeni nesil ısı yalıtım ürünleri olarak öne çıkan Sprey Poliüretan ve Sprey Polyurea gibi malzemelerle şantiye ve alan uygulamalarının yanı sıra; dekoratif uygulama gibi hizmet seçeneklerine de odaklanmaktadır.

Bu noktada işletmemizin, yalıtım ve yapı izolasyon işlevi ile kullanılan köpükleri çeşitli endüstriyel ihtiyaçlara yönelik opsiyonlarla da zenginleştirdiğini söylemek yanlış olmaz. Endüstri genelindeki inovasyon hareketlerini yakından takip eden ALFA COAT, bu sayede birçok yenilikçi uygulamanın Türkiye piyasasına adapte edilmesi sürecinde aktif rol almaktadır.Ayrıca organizasyonumuz; yapı, inşaat, otomobil endüstrilerine yönelik uygulamalara ek olarak ulusal boyutta savunma sanayi kuruluşları ile birlikte yürütülen AR-GE çalışmalarında da aktif rol almaktadır.

Tüm bu bilgiler ışığında, farklı endüstrilere yönelik iş birliktelikleri sayesinde ALFA COAT mevcut yalıtım ürünlerini; verimliliği maksimize edebilecek yöntemlerle ve çeşitli kullanım amaçlarına yönelik uygulamalarla zenginleştirmektedir. Aynı şekilde ALFA COAT, kendisini rakiplerinden ayıran sürdürülebilirlik felsefesiyle iş ortaklarına uygun maliyetli ve uzun vadeli çözümler sunmaya da öncelik vermektedir.

Misyon

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak güncel ve gelişen teknolojilerle uyumlu, nitelikli ve maliyet etkin ürün ve sistemler tasarlamak, geliştirmek, üretmek ve her koşulda devamlılığını sağlamak yönünde öncü olmaktır.

Vizyon

Kumlama konusunda faaliyet gösteren şirketimiz 2000 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne kadar geçen süre içerisinde, sürekli yenilenen çehresi,kaliteye ve hizmet anlayışına vermiş olduğu büyük önem sayesinde, konusunda tamamen uzmanlaşmış ve sektörde Akdeniz’in önde gelen kurumları arasındaki yerini almıştır.